KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15038298
nr 1503 8298
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Carl Larsson (1853-1919), Sverige, efter. Mapp med två etsningar efter Carl Larsson, utgiven av Hjert och Hjert. Ej signerad. Oramade lösa blad, 57x43cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:22:05
17/11 04:33:40
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson